IBCG | Hakkımızda
665
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-665,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

IBCG Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerde birbirinden farklı pek çok alanda stratejik danışmanlık hizmeti veren en saygın kuruluşlardan biridir.Her biri en az 15 yıllık tecrübeye sahip akademisyen ve profesyonellerden oluşan danışman kadrosu müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek bu ihtiyacı giderecek dünyadaki en iyi örnekleri uygular.

 

IBCG tüm danışmanlık hizmelerini bir proje olarak görür ve uluslararası alanda referans olarak kabul edilen “PMI” tabanlı proje yönetim modelini tüm hizmetlerinde uygular.

IBCG Vizyonu

2023 Yılında, Stratejik iş danışmanlığı alanında, iş geliştirmede ve iş dünyasına hizmette mükemmele ulaşmış dünyanın en iyi danışmanlık şirketlerinden biri olmaktır.

IBCG Misyonu

Tüm sektörlerdeki gelişmeleri yakından izleyerek dünyadaki en iyi iş uygulamalarını müşterilerine verdiği hizmetin içinde katma değer olarak sunmak ve bu sayede müşteri gereksinimlerini zaman – fiyat – kalite yönünden maksimum fayda ile karşılamak.

BELGELERİMİZ